vcsaules pamatskola Tālr.: 23373462 e-pasts: vecsaule.skola@bauska.lv

Pagriez savu seju pret sauli un gaismu, tad ēnas ir aiz muguras! Ej savu dzīves ceļu tā, lai ēnas tevi nespiež!   


Vecsaules pamatskola

Vārda dienu šodien svin: Haralds, Almants

TL B 2017-page-0
TL B 2017-page-0
 

Konkursa ietvaros, vācot izlietotās baterijas un sacenšoties ar citām Latvijas izglītības iestādēm savāktajā bateriju apjomā, tiks veicināta videi kaitīgo preču atkritumu savākšana un pārstrāde, tādējādi pasargājot vidi no potenciāla piesārņojuma un radot audzēkņos izpratni un atbildību par apkārtējo vidi un dabas resursu saudzēšanu.

Konkursā aicinātas pieteikties Latvijas pirmsskolas un vispārējās izglītības iestādes, kā arī profesionālās un interešu izglītības iestādes. Pieteikšanās konkursam norisinās līdz 2017.gada 31.decembrim, elektroniski reģistrējoties un izveidojot savu profilu “Zaļā josta” mājas lapas www.zalajosta.lv sadaļā “Bateriju vākšanas konkurss” izveidotajā konkursa datu bāzē: http://www.baterijas.lv/

Konkursā izlietotās baterijas varēs vākt līdz 2018.gada 28.februārim, savukārt konkursa rezultāti tiks paziņoti maijā, kad uzzināsim, kuras izglītības iestādes tiks pie vērtīgām balvām no “Zaļā josta” un konkursa atbalstītājiem – naudas balvām 400 EUR, 300 EUR un 200 EUR apmērā. Uzvarētāji tiks izvirzīti divās nominācijās: visvairāk savāktais bateriju daudzums izglītības iestādē un visvairāk savāktais bateriju daudzums uz vienu audzēkni izglītības iestādē. Konkursa organizatori ar pārsteiguma balvām apbalvos arī centīgākos skolēnus – aktīvākos izlietoto bateriju vācējus. 

Stundu saraksts

Autobusa kustības saraksts

busins

Bauskas novads

bauska logo

E- klase

lejupielāde

No skolas sākas ceļš