Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

Latvijas simtgadi sagaidot

Vecsaules pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Tālr.: 23373462 

Vārda dienu šodien svin: Made, Irbe

2018. gads mums, Latvijā dzīvojošajiem cilvēkiem, ir īpašs, jo šogad svinējām savas Valsts simto gadadienu. Arī mēs, Vecsaules pamatskolas skolēni, vecāki, viesi un darbinieki, Ozolaines zālē atzīmējām Latvijas simtgadi.

            Sveicot Latviju jubilejā, mūsu skolas skolēni uzstājās ar dziesmu un deju priekšnesumiem, kā arī izskanēja skolēnu pašu sacerēti veltījuma vārdi Latvijai par tēmu „Es esmu Latvija”. Prieks, ka skolēnu radošos darbus caurvija dziļa mīlestība un cieņa pret savu valsti. Tas apliecina, ka mūsu skolā aug patriotiski, valstij lojāli cilvēki. Piemēram, 8. klases skolniece Linda Baranovska raksta: „Tu esi Latvija, es esmu Latvija, un mēs visi esam Latvija. Tikai visi kopā varam veidot stipru un veselu valsti. Izdzirdot vārdu „Latvija”, man ap sirdi kļūst silti. Man Latvija saistās ar kaut ko gaišu, pozitīvu un tuvu.” Savukārt 6. klases skolniece Līva Lazdiņa pauž šādi: „Latvija ir mūsu mājas. Mēs visi esam Latvija – mana ģimene, mans novads, mans pagasts. Ikkatrā no mums ir maza daļiņa Latvijas. Citā lielāka, citā mazāka, tomēr tā ir katrā Latviju mīlošā latvietī.”

            Tiesa, Latvija pirmām kārtām sākas no mums – tuvējās pilsētas, pagasta, mūsu mājām, ģimenes. Arī mēs novērtējām ģimenes nozīmi bērna izaugsmē, pasniedzot pateicības rakstus tiem vecākiem, kuri iesaistās ikdienas skolas dzīvē. Pateicību par bērnu audzināšanu ieguva arī Katrīnas Ķēniņas (4. klase) vecāki – Laila Mažuika un Andris Ķēniņš. Katrīna savu ģimeni, paradumus un savstarpējo mīlestību aprakstījusi Valsts reģionālās attīstības aģentūras rīkotajā radošo darbu konkursā 1.-9. klašu skolēniem „Mana Latvijas Goda ģimene”. Par darbu Katrīna ieguva atzinību. Arī mēs, koncerta skatītāji, varējām priecāties līdz ar Katrīnu, noklausoties radošā darba fragmenta lasījumu pašas autore izpildījumā.

            Koncerta noslēgumā patīkams pārsteigums skatītājiem bija fonda „1836” dalībnieka un mūziķa Enriko Podnieka uzstāšanās. Enriko Podnieka priekšnesums un viņa personības starojums emocionāli un saturiski iekļāvās sarīkojuma noskaņā, dāvājot visiem klātesošajiem īpašu muzikālu sveicienu.

            Manuprāt, koncerts un svētki tika aizvadīti gan sirsnīgā, gan svinīgā noskaņā. Bērnu vienkāršība un Latvijai veltītie sirdsvārdi kaut uz brīdi lika aizmirst ikdienas rūpes un negācijas. Novēlu, lai mēs ne tikai svētkos, bet arī ikdienā prastu novērtēt, cik mēs skaistā un mierpilnā zemē dzīvojam! Lai mums priecīgs prāts un sirdsmiers ceļā uz divsimtgadi!

Skolotāja Linda Krūmiņa

 

Stundu laiki

0.

7.45

8.25

1.

8.30

9.10

2.

9.20

10.00

3.

10.10

10.50

4.

11.05

11.45

5.

12.15

12.55

6.

13.00

13.40

7.

13.45

14.25

8.

14.30

15.10

Pasākumu kalendārs

kalendars

E- klase

lejupielāde

Stundu saraksts

stundusaraksts

Autobusa saraksts

 

busins

Piektdienās autobuss kursē uz:

  • Bausku plkst. 13.00
  • Vidiņiem plkst. 13.00
  • Jaunsauli plkst. 13.40

Bauskas novads

bauska logo

Uzņemšana

Skola 848x508

No skolas sākas ceļš