Pieejamības rīki

Vecsaules pamatskola

Slider

Tālr.: 26388608 

Vārda dienu šodien svin: Emanuels, Arnolds

 

Vecsaules skolas pedagogi , darbinieki , audzēkņi un viņu ģimenes!

 

Sveicu jūs Latvijas dzimšanas dienā! Sveicu visus kopā kā lielo Vecsaules skolas saimi un sveicu katru atsevišķi, jo mēs katrs esam Latvija – tās maza, bet svarīga, neaizstājama daļa, no kā veidojas valsts – mūsu valsts.

Man patīk un es ar prieku katru gadu pavasarī svinu savu dzimšanas dienu, un tāpat ar prieku un lepnumu katru rudeni novembrī savā ģimenē svinu arī Latvijas dzimšanas dienu. Tie man ir nozīmīgi un arī personīgi svētki, kuros pieminu, godinu un lepojos ar sev būtisko.

Es lepojos, ka mani vecvecāki un vecāki mīlēja un kopa šo zemi, ka cēla mājas, stādīja kokus un puķes savā dzimtajā pusē Vecsaulē.

Es lepojos, ka mani trīs dēli nav devušies laimi meklēt pasaulē, bet katrs savā jomā dara Latviju spēcīgāku, gudrāku un bagātāku.

Es lepojos, ka savu skolotājas darba mūžu aizvadu vienā senākajām Latvijas skolām, mīlot ,   kopjot un mācot visskaistāko valodu pasaulē- latviešu valodu.

Es lepojos ar visiem saviem skolas bērniem – gan centīgiem un rātniem, gan kūtriem un palaidnīgiem, bet atbildīgiem un godīgiem – mūsu Latvijas nākotnes veidotājiem.

Es lepojos ar saviem kolēģiem, kuri godprātīgi un atbildīgi dara savu darbu, šogad, īpaši, ar Valentīnu Līdaku, Daci Sauso, Sarmu Kukuti un Dainu Jarmalaviču, kuras šovakar Rundāles pilī saņems Bauskas novada apbalvojumus – Goda rakstus.

Es lepojos, ka dzīvoju brīvā, drošā valstī, kur no debesīm nekrīt bumbas, bet tikai baltas sniegpārslas, bet sarkano - asins krāsu var redzēt tikai mārtiņrožu ziedos, svecēs un mūsu karogā.

Novēlu Latvijas 105. dzimšanas dienu nosvinēt skaisti un godpilni, apzinoties, cik lepni mēs varam būt savā zemē, savā valstī – Latvijā!

 

Vecsaules pamatskolas direktores p.i. Agra Ķēniņa

Vecsaules skolā 2023. gada 17.novembrī.

Jau 170. reizi Vecsaules pamatskola sagaida savus skolēnus, skolotājus, vecākus jaunā mācību gada pirmajā pasākumā. Tas ir tikai tāpēc, ka jūs un iepriekšējās skolēnu paaudzes ir bijušas patiesi uzticīgas savai skolai, ir īstenas tās patriotes.

Jaunais mācību gads būs ļoti nozīmīgs un neaizmirstams, jo paies skolas jubilejas zīmē. Pirmajā nedēļā varēsiet sevi apliecināt projekta nedēļā, piedalīties skolas dzimšanas dienas svinībās, bet jau nākamajās nedēļās parādīt sevi kā centīgus, atbildīgus, mērķtiecīgus, uzcītīgus skolēnus, vairot skolas slavu, stiprināt tās vārdu un skanējumu visā novadā un valstī.

Mūsu pirmklasnieki savā pirmajā mācību dienā saņems grāmatiņu “Burtu pasakas”, kur katram burtiņam veltīts savs notikums. Mūsu skolas burtiņi ir veiksmes burtiņš “v” un saules burtinš “s”. Kur gan var būt sekmīgāks mācību process kā veiksmīgā, saules apspīdētā skolā kāda ir mūsējā. Lai skola Jūs šodien sagaidītu saposusies savai jubilejai, vasarā viņa ir piedzīvojusi vairākus jauninājumus – jaunu uzrakstu, labiekārtotu dabaszinību kabinetu, karoga mastus, āra šūpoles un jaunas darba vietas āra nodarbībām un daudz ko citu. Kopā priecāsimies par to, saudzēsim, rūpēsimies ik dienu. Jaunumi netrūkst arī ārpusstundu aktivitātēs – gan sporta dejas, gan jaunsargu nodarbības.

Lai darbīgs, aizrautīgs, saticīgs jaunais mācību gads mums visiem!

Direktore Aija Spriņķe

1. septembris

… ar plašu un pamatīgu žurnālistes Mārītes Ozoliņas sagatavoto publikāciju “Jaunajai paaudzei svarīgas ne tikai zinības, bet arī cilvēcība” laikrakstā “Bauskas Dzīve” 1. septembra numurā;

…..ar visa skolas kolektīva gatavošanos jubilejai no 4. līdz 7. septembrim projektu nedēļas “Mana skola” laikā, apgūstot dejas un dziesmas, veidojot rotājumus un dekorējot visas skolas telpas un apkārtni, pārskatot un izkārtojot skolas vēstures materiālus izstādē, bet skolotājām Lindai Krūmiņai un Laumai Zariņai veidojot svinīgā sarīkojuma scenāriju.

…ar svētku tērpiem, ar jauno skolas kalendāru, kurā publicēti 24 skolēnu literārie darbi un 29 skolēnu zīmējumi un jubilejas svecītēm 3 lielās svētku tortēs 8.septembrī;

Lasīt tālāk...

E- klase

E-klases logotips

   317603007 517594570395084 1374456725321463180 n

Uzdevumi.lv

Uzdevumi.lv logotips

Seko mums Facebook

 

Stundu laiki

0.

7.45

8.25

1.

8.30

9.10

2.

9.20

10.00

3.

10.10

10.50

4.

11.05

11.45

5.

12.05

12.45

6.

13.05

13.45

7.

13.55

14.35

8.

14.45

15.25

*Mācību stundu saraksts un laiki nepieciešamības gadījumā var tikt mainīti

Stundu saraksts

Stundu saraksts

Skolēnu autobuss

 

autobus2019

!!! Pēdējās izmaiņas veiktas 4. septembrī !!!

Skola2030

Skola 2030 logotips

Bauskas novads

Bauskas novada logotips. Bauskas novads. Novads, kur satiekas...

Ekoskola

EKOSKOLA