Vecsaules pamatskola

Vārda dienu šodien svin: Dagne, Dagnis

2020. gada 10. janvārī

Labdien. Informēju par aizvadītiem Bauskas un Rundāles novadu sporta spēļu dambretes visjaunāko zēnu un meiteņu turnīru rezultātiem. Sacensībās iesaistījās 17 komandas no septiņām Bauskas novada skolām. Zēnu grupā desmit komandu konkurencē ar visām uzvarām triumfēja Vecsaules pamatskolas komanda - 18 punkti. Verners Fibigs un Sandris Vecvagars, par sešiem punktiem apsteidzot pilsētas pamatskolas zēnus Ričardu Cerusu un Kristeru Salnu. Paldies par atsaucību un veiksmi turpmākajās sporta spēļu sacensībās. Nākošajā piektdienā (17.janvārī) dambretes sacensības notiks 2004.un 2005.gados dzimušiem zēniem un meitenēm.

Page0001

2020. gada 17. janvāris

Labdien. Bauskas un Rundāles novadu sporta spēļu sacensības dambretē 17. janvārī pavasarīgā noskaņā aizvadīja U-16 vecuma grupas 13 zēnu un meiteņu komandas no sešām skolām. Vecsaules pamatskolas Leo Jonikāns kopā ar skolasbiedru Reini Janeru izcīnīja trešo vietu komandu vērtējumā. Vecsaules pamatskolas meiteņu (Evas Kublinskas un Evas Štrauses) kontā 5 punkti.  Individuāli pie pirmā galdiņa labāko trijnieku ieņēma Kristiāna Purviņa, Eva Kublinska un Katrīna Krūmiņa (Pilsrundāles vidusskola). Nākampiektdien, 24. janvārī  dambretes turnīrus aizvadīs U-14 vecuma grupas (2006.,2007.,2008.g.dzim.) zēnu un meiteņu komandas. Vēlu veiksmi!

2020. gada 24. janvāris

Baltās Metāla Žurkas gada priekšvakarā - 24. janvārī veiksmīgi aizvadīti Bauskas un Rundāles novadu sporta spēļu turnīri dambretē U-14 vecuma grupas zēniem un meitenēm. Sacensībās iesaistījās 16 komandas no sešām skolām. Zēnu grupā ar divām komandām tika pārstāvētas Bauskas Valsts ģimnāzija, Bauskas 2.vidusskola un Vecsaules pamatskola, ar vienu komandu cīņās iesaistījās Pilsrundāles vidusskolas, Griķu un Uzvaras pamatskolu dambretisti. Uzvarot visus astoņus mačus, pirmo vietu ar 15 punktiem izcīnīja Vecsaules pamatskolas zēni Everts Rūdolfs Lepsis un Artis Barauskis. Zēniem nesenā Lavijas jaunatnes čempionāta atlases turnīra uzvarētājs Everts pieveica visus pretiniekus. Artis Barauskis ierindojās pirmajā vietā pie otrā galdiņa, gūstot sešas uzvaras un ar diviem pretiniekiem cīņas noslēdzot neizšķirti. Individuāli pie pirmā galdiņa trešajā vietā ierindojās Elza Zandere no Vecsaules pamatskolas. Paldies par atsaucību. Sporta spēļu dambretes sacensības Eiropai vēsturiskā dienā - 31. janvārī noslēgs 2009.g. dzim. un jaunāki zēni un meitenes. Vēlu veiksmi!

2020. gada 31. janvāris

Ar U-11 vecuma grupas zēnu un meiteņu komandu turnīriem 31. janvārī aizvadītas Bauskas un Rundāles novadu sporta spēļu dambretes sacensības. Šogad sacensībās četrās vecuma grupās iesaistījās 68 komandas no astoņām skolām. U-11 vecuma grupas turnīros piedalījās 10 zēnu un 12 meiteņu komandas. Otrajā vietā ierindojās Vecsaules pamatskolas komanda (Ralfs Krebss un Toms Ratiņiks) 11,5 punkti. Nākampiektdien uz cīņām aicināti U-10 vecuma grupas zēni un meitenes. Vēlu veiksmi!