Pieejamības rīki

Vecsaules pamatskola

Vārda dienu šodien svin: Ilgonis, Ādolfs

2021. gada 22. septembrī Vecsaules pamatskolas 4.a.,5.,6.a un 6.b klases skolēni devās uz Tukuma pusi prakstiski apgūt teātra mākslu, pārbaudīja savas orientēšanās prasmes, ieguva jaunas zināšanas.

 

Pirmā apskates vieta bija Cinevilla. Vispirms gida pavadībā izstaigājām kinopilsētiņu. Skolēniem bija iespēja uzzināt, kā notiek filmēšana, kādas filmas ir uzņemtas Cinevillā. Bērni ar lielu interesi vēroja, kā ir veidotas dekorācijas filmām. Vislielākais pārsteigums bija putaplasta mājas. Kad bijām apskatījuši pilsētiņu, tad paši varējām iejusties aktieru lomās. Ar lielu sajūsmu skolēni tēloja Supermenu, Eņģeli un citus tēlus.

Tālāk mūs ceļš veda uz Džūkstes pasaku muzeju. Sākumā gide iepazīstināja ar veco skolas ēku, vēlāk devāmies aizrautīgā orientēšanās spēlē pa muzeja teritoriju. Skolēni minēja mīklas, izzināja muzeja vēsturi, spēlēja teātri un spēlēja dažādas spēles, kuras bija darinātas no koka. 
Pēc nodarbībām bērni  zīmēja, aprakstīja un dalījās savās pārdomās par redzēto, dzirdēto un sajusto! Visiem secinājums bija viens - iegūtas jaunas zināšanas, iepazītas neredzētas vietas un saturīgi pavadīts laiks.

 

Skolotāja Dace Sausā

Skolēni minēja mīklas, izzināja muzeja vēsturi, spēlēja teātri un spēlēja dažādas spēles, kuras bija darinātas no koka.