Pieejamības rīki

Covid-19 izplatības ierobežošanas aktualitātes

 

Šorīd netiek prognozēts būstisks saslimšanas pieaugums, taču jauni vīrusa celmi cirkulē visu laiku. Testēšana ar paštestiem paliek kā galvenas Covid-19 infekcijas kontroles mehānisms izglītības sektorā. Testēšana notiek pēc vajadzības: ja ir simptomi, vai ja augsta riska kontakts. Netiek veikta rutīnas testēšana.

Klases audzinātājs katram izglītojamajam iedod četrus paštestus uz mājām, ko tie lieto, ja ir tāda vajadzība. Ja iztērēti izsniegtie testi, izglītības iestādē saņem vēl divus.

 

SPKC REKOMENDĀCIJAS:

Izglītojamajiem kuriem ir apstiprināta inficēšanās ar SARS-CoV-2 vīrusu vai ir pamatotas aizdomas par inficēšanos, ko apliecina pozitīvs antigēna tests (tai skaitā paštests), joprojām saglabājas iepriekšējā rekomendācija: tie var neievērot izolācijas nosacījumus, lai piedalītos klātienes izglītības procesā pirmsskolas, pamata un vidējās izglītības pakāpē, tai skaitā interešu izglītības un profesionālās ievirzes izglītības programmās (izņemot profesionālās tālākizglītības un profesionālās pilnveides programmas), vai lai klātienē saņemtu bērnu uzraudzības pakalpojumu, ja kopš inficēšanās vai aizdomu apstiprināšanās pagājušas ne mazāk kā septiņas dienas un vismaz 24 stundas pirms atgriešanās klātienes izglītības procesā vai bērnu uzraudzības pakalpojuma sniegšanas vietā viņam nav slimības pazīmju (to novērtē pilngadīgs izglītojamais vai nepilngadīga izglītojamā likumiskais pārstāvis). Lēmumu par Covid-19 pacienta izolācijas pārtraukšanu pieņem ārsts.

 

Mājas karantīna izglītojamiem un izglītības iestādēs nodarbinātajiem netiek noteikta. 

Sejas maskas var lietot ikviens brīvprātīgi, individuāli vērtējot riskus.

https://photos.app.goo.gl/Ytwm4nwVNmihnHqz6

 

Meklēt

Skola2030

unnamed

Skola2030

Skola 2030 logotips

personas datu apstrade

Vecsaules pamatskola. Vecsaule,
Vecsaules pagasts,
Bauskas novads, LV–3932
Tālr.: 26388608
Direktore: Sarmīte Zandere 29178981
Saimniecības pārzinis: Aldis Žaludka 28600467
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ministrija balta

pieejamiba 1