Pieejamības rīki

Vecsaules pamatskola

Vārda dienu šodien svin: Ilgonis, Ādolfs

Sasniegumi

Mūsu skolas 6. klases skolniece Līva Viļuma ir ne tikai jauka, sirsnīga, draudzīga, bet arī gudra un talantīga meitene. Viens no Līvas talantiem ir lasīšana.IMG 20220927 WA0011

“Grāmatu lasīšana ir kā iziešana caur burvju durvīm un nokļūšana citā, nezināmā pasaulē. Es kļūstu par vērotāju. Dažreiz tas ir jautri un smieklīgi, dažreiz skumji vai pat baisi, bet vienmēr aizraujoši, un liek man domāt un salīdzināt, ko es darītu, kā rīkotos šajā situācijā,” tā par lasīšanu pauž Līva, kura, apliecinot savu lasītājas prasmi, kļuva par Skaļās lasīšanas konkursa 2022 Bauskas reģiona čempioni.

Atzīta par Bauskas reģiona pagājušā gada labāko lasītāju, Līva 24. septembrī devās uz Latvijas Nacionālo bibliotēku, kur Ziedoņa zālē norisinājās Skaļās lasīšanas sacensību 2022 fināls. Savu talantu Līva apliecināja 30 visas Latvijas labāko lasītāju konkurencē. Vairāku simtu skatītāju un klausītāju klātbūtnē Latvijas reģionu uzvarētāji 3 minūtes skaļi lasīja pašu izvēlētas grāmatas fragmentu.

          Mēs, Vecsaules skolas saime, lepojamies ar Līvas panākumiem, bet vēl jo vairāk priecē Līvas lasītvēlme, kas apliecina, ka bērni un jaunieši labprāt lasa grāmatas un dalās savā lasītāja pieredzē.

         Uzskatu, ka gana sīvā konkurencē izcīnītā iespēja piedalīties Nacionālajās skaļās lasīšanas sacensībās ir liels gods mūsu skolai. Klātienē Līvu atbalstīt uz Rīgu devāmies mēs – 6. klases skolniece Rūta Sausā un Evelīna Lepse, kā arī audzinātāja Linda Krūmiņa. Atgādināšu, ka arī Evelīna guva augstu novērtējumu reģionālajā čempionātā.

          Visas mūsu skolas saimes, Līvas draugu un labvēļu vārdā apliecinu, ka mēs lepojamies ar Tevi, Līva! Tavs sniegums bija izcils!

Skolotāja Linda Krūmiņa